Studiranje i studijski programi

Na stručnim studijima trenutno studira blizu 2200 studenata od čega nešto više od pola čine studenti uz rad. Odjel izvodi 5 trogodišnjih stručnih preddiplomskih studija kojima se stječe 180 ECTS-a. Nakon završetka preddiplomskih studija studenti imaju mogućnost upisati jedan od pet specijalističkih stručnih diplomskih studijskih programa u trajanju od dvije godine s kojima se stječe dodatnih 120 ECTS-a. Studijski programi su usklađeni sa suvremenim stručnim i znanstvenim spoznajama radi pripreme studenata za izravno uključivanje u samostalan rad nakon završetka studija. Rad sa studentima odvija se u suvremeno opremljenim učionicama i laboratorijima s računalima opremljenim najnovijom licenciranom programskom opremom.

Preddiplomski stručni studiji

Elektronika